DHL Supply Chain Slovensko zabezpečuje hlavnú časť vnútropodnikovej logistiky Volkswagen Slovakia
29.09.2017

DHL Supply Chain Slovensko zabezpečuje hlavnú časť vnútropodnikovej logistiky Volkswagen Slovakia

Divízia DHL Supply Chain, špecialista na zmluvnú logistiku v rámci skupiny Deutsche Post DHL, zabezpečuje hlavnú časť vnútropodnikovej logistiky pre Volkswagen vo výrobnom závode v Bratislave na Slovensku.

Asi 2,000 zamestnancov DHL Supply Chain vykonáva v slovenskom najväčšom automobilovom závode internú logistiku. Logisticky zabezpečuje výrobu všetkých produktov, ktoré má Volkswagen Slovakia vo svojom výrobnom programe. Ide o aktivity ako sú : riadenie nákladnej dopravy do závodu, predpríjem, príjem materiálu, vykládka dopravných prostriedkov, kontrola identity materiálu, naskladnenie materiálu, vyskladnenie materiálu podľa výrobného plánu, dovoz materiálu v správnom čase a množstve na miesto spotreby, sekvenciu na presne stanovené autá na základe jednotlivých taktov výrobného cyklu, predmontáže pre rôzne úseky výroby, riadenie obalového hospodárstva, nakládka dopravných prostriedkov späť k dodávateľom.

Celkovo spracujeme za 24 hodín cez 300 dopravných prostriedkov, 20 000 zásobníkov v obehu, 750 000 sekvenčne naložených dielov. Okrem operatívných činností logistiky sa snažíme každodenne pracovať na efektívnych riešeniach súčasného stavu procesov, resp. nových plánovaných procesov. Snažíme sa pochopiť potreby a požiadavky nášho zakazníka a spoločne s ním pracujeme na optimálnych riešeniach,“ hovorí Roman Repa, General Manager. „Naši odborníci navrhujú najlepšie možné riešenia v oblasti produktivity, plánovania logistických procesov, umiestnovanie jednotlivých dielov v celom reťazci, navrhujú optimálnu manipulačnú techniku a inovácie. Pravidelne sa zúčastňujú na nábehových workshopoch, kde spoločne pracujú na nových projektoch v rámci plánovacieho procesu. Takýmto spôsobom tvoríme so zákazníkom jeden tím, ktorému ide o spoločný cieľ. Sme nesmierne hrdí a vďační, že sa môžeme spoločne s odborníkmi z Volkswagen Slovakia podieľať na zrode výnimočných produktov,“ dodáva Roman Repa.

Aby spoločnosť dodala služby v požadovanej kvalite, ponúka pracovné príležitosti najmä pre pozície vodičov manipulačnej techniky, konkrétne VZV a CXT vozíky. Náplňou ich práce je zaskladnenie, vyskladnenie a transport materiálu na montážnu linku automobilov. „Naša spoločnosť dbá na to, aby mala na trhu konkurencieschopné mzdy, ktoré sú nad rámec Zákonníka práce. Svojim zamestnancom ponúkame 13. a 14. plat, atraktívny systém odmeňovania, sociálnu a zdravotnú starostlivosť, možnosti kariérneho rastu a stabilnú prácu v skvelom tíme,“ dopĺňa Roman Repa.

Máte záujem o ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať?

Zavolajte nám
Telefón
0800 500 540
0905 216 740

Kontaktný formulár.

tu môžete vložiť svoje CV
osobných údajov