Podali sme ruku dobrej veci
11.10.2017

Podali sme ruku dobrej veci

Skupina Deutsche Post DHL uskutočnila aj tento rok pre svojich zamestnancov Medzinárodný deň dobrovoľníctva, ktorý prebiehal od 18. septembra do 1. októbra. Dáva tak najavo svoj záväzok o spoločenskej zodpovednosti, ktorá je jednou z jej priorít. V roku 2016 sa do tejto aktivity zapojilo viac ako 106,000 zamestnancov, ktorí venovali zhruba 365,000 hodin svojho času na pomoc druhým, prispeli komunitám a tomu, aby sa zo sveta stalo lepšie miesto.

Spoločnosť DHL Exel Slovakia, ktorá patrí pod divíziu DHL Supply Chain – špecialista na zmluvnú logistiku skupiny sa tiež angažovala a aktívne podporila firemnú kultúru skupiny. Počas dvoch týždňov vyzbierala od svojich zamestnancov oblečenie, obuv, hračky a knihy, ktoré boli odovzdané prostredníctvom organizácie Úsmev ako dar rodinám v hmotnej núdzi a takým, ktoré nemajú príjem prevyšujúci životné minimum.

Takmer každý týždeň čítam v našich interných médiách o dobrovoľníckych aktivitách, ktoré vykonávaju zamestnanci skupiny Deutsche Post DHL. Som rád, že aj Slovensko sa zapojilo do tohto už tradičného podujatia a pomohlo. V novembri máme v pláne ešte darovanie krvi, ktoré bude tento rok po prvý krát prebiehať na našej bratislavskej prevádzke. Aj toto je jeden zo spôsobov, kedy môžu naši zamestnanci venovať svoj čas dobrovoľníctvu a podieľať sa na zmysluplných aktivitách“ povedal Roman Repa, Manager pre SUV a NSF DHL Exel Slovakia.

Máte záujem o ponuku, alebo sa nás chcete niečo spýtať?

Zavolajte nám
Telefón
0800 500 540
0905 216 740

Kontaktný formulár.

tu môžete vložiť svoje CV
osobných údajov