Testovací inzerát brigáda pre študentov 2

Máš veľa voľného času počas štúdia? Tak ho vyplň efektívne v našom novom distribučnom centre v Seredi. Hľadáme študentov vo veku 18-26 rokov.
Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
dohodou
Hrubá mzda
7,50 EUR/hod.
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigáda)

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Máš veľa voľného času počas štúdia? Tak ho vyplň efektívne v našom novom distribučnom centre v Seredi. Hľadáme študentov vo veku 18-26 rokov.

NÁPLŇ PRÁCE, PRÁVOMOCI A ZODPOVEDNOSTI

 • vykonávanie manuálnych prác v skladových priestoroch
 • práca s nízkozdvižným vozíkom a so skennerom
 • kompletizácia tovaru k expedícii
 • štítkovanie kartónov
 • čistenie a upratovanie lokácií v priestoroch skladu
 • spolupráca s ostatnými členmi tímu
 • práca podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL
 • ochota pracovať na zmeny.

ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY (BRUTTO) A ĎALŠIE ODMENY

7,50 EUR/hod.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

 • hodinová mzda 7,50 €/hod. bruttto
 • mzdu vždy načas do 10.-eho dňa nasledujúceho mesiaca
 • zabezpečená doprava ZADARMO z určitých miest a obcí.:Linka Šaľa: Veča - Šaľa - Diakovce - Čierny Brod - Galanta - Váhovce - SereďLinka Senec: Horný Dvor - Senec - Hrubý Šúr - Zlaté Klasy - Jelka - Veľké Uľany - Sládkovičovo - Veľká MačaLinka: Pezinok - Vinosady - Modra - Budmerice - Kaplná - Cífer - Trnava

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ

*****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.*****

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA

POZÍCII VYHOVUJÚ UCHÁDZAČI SO VZDELANÍM

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vek: 18 - 26 rokov

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.  

JAZYKOVÉ ZNALOSTI

 • Nie sú podmienkou

INZERUJÚCA SPOLOČNOSŤ

STRUČNÁ CHARAKTERISTIKA SPOLOČNOSTI

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

KONTAKTNÉ ÚDAJE

ADRESA SPOLOČNOSTI

DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.
Diaľničná 2
903 01 Senec
www.dhlsupplychain.sk, www.expresnapreprava.sk, www.dhlglobalforwarding.sk, www.freight.dhl

ĎALŠIE POZÍCIE

Sereď
7,50€/hod.
Máš veľa voľného času počas štúdia? Tak ho vyplň efektívne v našom novom distribučnom centre v Seredi. Hľadáme študentov vo veku 18-26 rokov.
Voľné pozície
Ivanka pri Dunaji
8,50€/hod.
Máš veľa voľného času počas štúdia? Tak ho vyplň efektívne v našom novom distribučnom centre v Ivanke pri Dunaji. Hľadáme študentov vo veku 18-26 rokov.
Voľné pozície
Sereď
7,50 EUR/hod.
Máš veľa voľného času počas štúdia? Tak ho vyplň efektívne v našom novom distribučnom centre v Seredi. Hľadáme študentov vo veku 18-26 rokov.
Voľné pozície
Copyright DHL Supply Chain | Všetky práva vyhradené
Ochrana osobných údajov
Design by